Apžvalga

Turkija - magiška šalis, kurioje susipina tūkstančių metų istorija, spalvingas kultūros audinys ir stulbinantys natūralūs grožiai. Mūsų kelionių agentūra suteikia galimybę patirti visus šiuos nuostabius Turkijos bruožus, atskleidžiant šios įspūdingos šalies paslaptis ir stebuklus.

Turkija išsiskiria unikaliu geografiniu padėjimu, nes ji yra tarp Azijos ir Europos. Tai reiškia, kad čia susipina skirtingų kultūrų bruožai, kuriuos galite patirti tiek architektūroje, tiek ir maiste. Istorijos mėgėjams Turkija siūlo daugybę senovės miestų, pavyzdžiui, Efesą, kuris yra vienas geriausiai išlikusių senovės miestų visame pasaulyje.

Turkija taip pat žinoma dėl savo puikaus maisto. Išbandykite autentiškus turkiškus patiekalus, tokie kaip kebabai, baklava ir tradicinis turkiškas kavos. Čia taip pat galite apsilankyti įspūdingose turgavietėse, kur galima rasti viską, nuo šviežiai keptų naminių duonos iki egzotiškų prieskonių ir rankų darbo amatininkų gaminamų dirbinių.

Nepamirškime minėti įspūdingų Turkijos gamtos grožių. Čia galite pamatyti nuostabius sceninius vaizdus, nuo Kalnų Azijoje iki Įdėjos pusiasalio auksinio pakrantės eilučių. Turkija taip pat yra namai Kapadokijai, kurios paslaptingi uolos ir povandeniniai miestai daro ją viena iš pačių įdomiausių vietų visame pasaulyje.

Mūsų kelionių agentūra siūlo įvairias kelionių programas, kurių metu galėsite pamatyti Turkijos įvairovę. Nuo kultūrinių ekskursijų po Stambulą iki atsipalaidavimo prie Viduržemio jūros arba ekstremalaus sporto metu, kai skraidysite oro balionu virš Kapadokijos - mes pasirūpinsime, kad Turkijoje patirtumėte gyvenimo nuotykius.

Turkija yra šalis, kuriai būdingas unikalumas ir įvairovė, kurioje kiekvienas lankytojas atranda kažką ypatingo. Leiskite mūsų kelionių agentūrai padėti jums atskleisti Turkijos stebuklus.

Kelionės detalės

 • Sostinė Stambulas
 • Kalba Turkų
 • Valiuta Lira
 • Laiko zona GMT+3
 • Vairuojama pusė Dešinė
 • Skambinimo kodas + 90
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę