Adoturas, MB

Adoturas – tai kelionių agentūra, kurios aistra ir tikslas yra padėti jums atrasti pasaulį ir jo grožį. Mes esame gana daug keliaujančių profesionalų komanda, kuriai patinka dalintis savo atradimais ir patirtimi, kad kiekviena kelionė būtų nepakartojama ir įsimintina.

Mūsų pranašumas – tai asmeninis požiūris į kiekvieną klientą. Mes išklausome jūsų pageidavimus ir norus, kad galėtume pasiūlyti tobulą atostogų planą, kuris atitiktų jūsų lūkesčius ir biudžetą. Mes dirbame su patikimais partneriais visame pasaulyje ir pasiūlyme turime platų paslaugų asortimentą: nuo reguliarių ir charterinių skrydžių, iki viešbučių ir apartamentų, automobilių nuomos, ekskursijų ir kitų papildomų paslaugų.

Vasaros sezonui mes siūlome tokius nuostabius kelionių kryptis kaip Turkija, Egiptas, Graikija, Tunis ir Juodkalnija. Kiekviena šių šalių turi savo unikalų paveldą ir kultūrą, kurios laukia jūsų atradimo. Nuo turkiškų hamamų ir įspūdingų graikų senovės paminklų iki Egipto piramidžių ir didžiulių Saharos dykumų – jūsų laukia neįtikėtinai įvairūs potyriai.

Žiemą mūsų siūlomos kryptys yra Egiptas, JAE ir Marokas. Šios šalys suteiks jums galimybę pabėgti nuo šaltų žiemos orų ir mėgautis saule bei šiluma. JAE stebins savo modernumu ir prabanga, o Maroko kultūra, maistas ir architektūra nepamirštamos. O Egiptas – tai vieta, kur galite mėgautis saule ir jūra visus metus!

Adoturas yra ne tik kelionių agentūra – mes esame jūsų partneriai ir draugai, kurie padės jums atrasti ir patirti naujus nuotykius. Su mumis keliauti yra lengva ir saugu, nes mes esame čia, kad padėtume jums sukurti tobulą kelionę.

#adoturas.lt

Klientų atsiliepimai

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę