Apžvalga

Tunisas - tai mediteraninės puotės perlas, kuris sugeba sujungti senovės ir šiuolaikinę kultūrą, nuostabius gamtos vaizdus ir autentišką virtuvę. Mūsų kelionių agentūra su džiaugsmu pristatys jums šį nuostabų kraštą, kuris suteiks ne tik įsimintinų atostogų, bet ir mokomųjų patirčių.

Senovės istorija gyvena Tunise. Kartagena, vienas iš svarbiausių senovės laikų miestų, yra tik viena iš daugelio vietų, kurias verta aplankyti. Senovės romėnų amfiteatras El Jem, vienas iš geriausiai išlikusių pasaulyje, taip pat nuostabus lankytinas objektas. Kiekvienas šių istorinių vietovių lankymas leidžia geriau suprasti ir įvertinti Tunisą kaip istorinį takoskyrą.

Tuniso gamta yra tiesiog kvapą gniaužianti. Nuo saulėlydžio dykumoje iki žydrų Viduržemio jūros vandenų, Tuniso gamtos peizažai yra neįtikėtinai įvairūs ir spalvingi. Žavingi Saharos reginiai ir palmių oazės, kurios atrodo kaip tiesiog iš pasakos, suteikia jums galimybę mėgautis nuostabiu nuotykiu.

Tuniso virtuvė yra garsėjanti savo skanėstais, kuriuos įkvėpė arabų, berberų ir prancūzų virtuvės. Skani couscous, harissa, lablabi ir brik - visa tai tik laukia, kad būtų paragauta! Kiekvienas patiekalas yra gaminamas su meile ir rūpestingai atrinktais ingredientais, dėl kurių Tuniso maistas yra toks skanus ir unikalus.

Mūsų kelionių agentūra siūlo įvairias programas, skirtas atrasti Tuniso stebuklus. Nuo istorinių ir kultūrinių turų iki atsipalaidavimo ant smėlėtųjų Tuniso paplūdimių arba ekstremalių nuotykių Saharos dykumoje - mes pasirūpinsime viskuo, kad jūsų patirtis Tunise būtų nepakartojama.

Tunisas yra šalis, kuri nėra tik turistų takuose, tačiau tai yra šalis, kurią verta aplankyti dėl jos kultūros, istorijos, gamtos ir virtuvės. Mūsų kelionių agentūra yra pasirengusi jums padėti atskleisti visus Tuniso stebuklus.

Kelionės detalės

 • Sostinė Tunisas
 • Kalba Arabų
 • Valiuta Dinaras
 • Laiko zona GMT+1
 • Vairuojama pusė Dešinė
 • Skambinimo kodas + 216
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę