Apžvalga

Juodkalnija - tai nuostabus kalnų šalies kampelis, pasižymintis įspūdinga gamta, nuo kalnų, ežerų ir fjordų iki nuostabių paplūdimių prie Adrijaus jūros. Mūsų kelionių agentūra nori padėti jums atskleisti Juodkalnijos grožį ir užtikrinti, kad jūsų kelionė būtų tikrai nepamirštama.

Juodkalnija yra šalis, kuri gali pasigirti gausia istorija ir kultūra. Galite apsilankyti nuostabiuose miestuose, tokiuose kaip Budva ir Kotoras, kurie pasižymi senamiesčiais, UNESCO paveldu pripažintais dėl jų architektūros ir istorijos. Lovćen nacionalinis parkas yra dar viena vieta, kurią verta aplankyti - čia esantis Njegošo mauzoliejus yra pats aukščiausias taškas, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į šalį.

Juodkalnijos gamta yra tiesiog kvapą gniaužianti. Skardžiai ir kalnai, kurie davė šaliai jos pavadinimą, yra tikrai verti pamatyti. Skutaros ežeras yra viena iš didžiausių ornitologinių rezervatų Europoje, o Durmitoras, dar vienas UNESCO paveldo objektas, yra puikus keliavimo pėsčiomis vieta. O jei mėgstate vandens pramogas, Juodkalnijos Adrijaus jūros pakrantė su savo skaidriomis mėlynos spalvos vandenimis yra tikra rojus.

Juodkalnijos virtuvė yra paprasta, bet skani. Mėsos patiekalai, švieži daržovės ir užkandžiai, pvz., pršut ir siras, yra pagrindiniai šios virtuvės bruožai. Nepraleiskite galimybės paragauti tradicinių Juodkalnijos vynų ir rakijos.

Mūsų kelionių agentūra siūlo įvairias programas, skirtas patirti Juodkalniją. Nuo istorinių ir kultūrinių turų po senamiesčius ir svarbiausias istorines vietas, iki nuostabių pėsčiųjų žygių ir baidarių maršrutų - mes padėsime jums rasti savo tobula kelionę.

Juodkalnija yra maža šalis su dideliu charakteriu. Ji gali pasiūlyti neįtikėtiną kultūros, istorijos ir gamtos derinį. Mūsų kelionių agentūra nori padėti jums tai patirti ir mėgautis viskuo, ką Juodkalnija gali pasiūlyti.

Kelionės detalės

 • Sostinė Podgorica
 • Kalba Juodkalniečių
 • Valiuta Eur
 • Laiko zona GMT+2
 • Vairuojama pusė Dešinė
 • Skambinimo kodas + 382
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę