Apžvalga

Graikija - šalis, žavi ne tik savo nuostabiais peizažais, bet ir kultūra, kuri įkvėpė daugybę civilizacijų per tūkstantmečius. Mūsų kelionių agentūra su didžiausiu malonumu paruoš jums unikalų patyrimą šioje nuostabioje šalyje, kuri iš esmės tapo civilizuotos Europos lopšiu.

Graikija yra garsėjanti savo senovės miestais ir šventyklomis. Akropolio kalnas Atėnuose, kuriame yra senovės šventykla Parthenonas, yra tik viena iš daugelio vietų, kurias būtina aplankyti. Deloso sala, garsėjanti kaip Apolono gimimo vieta, taip pat yra verta jūsų dėmesio. Klasikinės Graikijos bruožus galima rasti visame krašte, o kiekviena iš šių vietų yra unikali savo istorija ir grožiu.

Graikija taip pat siūlo pribloškiantį natūralų grožį. Nuo kalnų ir miškų, esančių šalies viduje, iki begalinės mėlynos jūros ir saulės nuspalvintų salų, tokios kaip Santorinė, Kreta ar Mykonos, Graikija gali pasigirti įvairiais nuostabiais peizažais. O tie, kurie mėgsta vandens sportą, turės galimybę nardyti, buriuoti ar plaukti jachta.

Graikų virtuvė yra garsi savo sveikais ir skaniais patiekalais. Medžiagų paprastumas ir šviežumas, naudojami tradiciniuose receptuose, kurie dažnai perduodami iš kartos į kartą, sukuria patiekalus, kuriuos sunku pamiršti. Būtinai paragaukite tokias skanėstas kaip souvlaki, moussaka ir gyros. O nepamirškite mėgstamo graikų saldumo baklavos!

Mūsų kelionių agentūra siūlo įvairias kelionių programas, leidžiančias išvysti ir patirti Graikijos grožį. Nuo istorijos ir kultūros turų po senovės miestus ir šventyklas, iki romantinių atostogų ant spalvingų Egejo jūros salų ar kelionių į nuostabius vynuogynus - mes pasirūpinsime viskuo, kad jūsų patirtis Graikijoje būtų tikrai unikali.

Graikija - šalis, kuri siūlo neįtikėtiną kultūrą, istoriją ir natūralų grožį. Mūsų kelionių agentūra yra pasirengusi jums padėti atskleisti visus Graikijos bruožus ir patirti šios nuostabios šalies stebuklus.

Kelionės detalės

 • Sostinė Atėnai
 • Kalba Graikų
 • Valiuta Eur
 • Laiko zona (GMT+3)
 • Vairuojama pusė Dešinė
 • Skambinimo kodas + 30
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę