Apžvalga

Egiptas - viena iš seniausių civilizacijų pasaulyje, garsėjanti savo legendinėmis piramidėmis, Niilo upės slėniu ir nesibaigiančiais dykumų peizažais. Mūsų kelionių agentūra pasirūpins, kad jūsų kelionė į šią istoriškai turtingą šalį būtų neišdildoma.

Egipto kultūra ir istorija yra nepakartojamos. Čia galite apsilankyti Gizoje esančiose didžiojo pasaulio stebuklų - didžiųjų piramidžių - vietoje, kuri nustebina savo grandiozumu ir išlikusiu senovės civilizacijos dvasios užuomina. Ne mažiau įdomus yra Karnako šventyklos kompleksas, kuriame galite pamatyti hieroglifus ir skulptūras, rodančias Egipto meną ir mitologiją.

Kadangi Egiptas yra dykumoje, jo gamta yra tiesiog nepaprasta. Nuo didžiulio Saharos reginio iki Niilo upės slėnio, kuris yra gyvybės šaltinis šioje dykumoje - ši šalis suteikia daugybę nuostabių peizažų. Nepamirškite lankytojų mėgstamiausios veiklos - kelionės jūra koralų rifų teritorijoje, kur galite mėgautis kai kuriomis geriausiomis povandeninio pasaulio vietomis.

Egipto virtuvė taip pat yra verta patirti. Joje dominuoja kiaušiniai, mėsa, daržovės ir žuvys, o daugelyje patiekalų naudojami ypatingi Egipto prieskoniai ir žolelės. Tradicinės kavinės ir restoranai pasiūlys jums tokias skanėstas kaip falafel, shawarma ar baklava.

Mūsų kelionių agentūra siūlo įvairias kelionių programas Egiptui, pradedant nuo istorijos ir kultūros turų po senovės miestus ir šventyklas, iki nuostabių atostogų prie Raudonosios jūros ar Saharos dykumos ekskursijų. Kiekviena kelionė yra suderinta su kruopščiai atrinktais vietos gidais, kurie pasidalins savo žiniomis ir meile šiai šaliai.

Egiptas yra nuostabios kultūros, istorijos ir gamtos lobių rinkinys, kuris nustebina kiekvieną lankytoją. Mūsų kelionių agentūra mielai padės jums atrasti ir patirti visus Egipto paslaptis ir stebuklus.

Kelionės detalės

 • Sostinė Hurgada
 • Kalba Egipto arabų kalba
 • Valiuta EGP
 • Laiko zona GMT+3
 • Vairuojama pusė Dešinė
 • Skambinimo kodas +20
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę